Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz lanszelot #44785 üzenetére

    Én ezt mind értem.. csak.. "tehát nem "át hozta"" de, áthozta, áthozta az összes alkalmazást, ugyanazokat. Egyiken gondod volt, most a másikon is, ráadásul leírásod alapján pontosan ugyanaz. Az alkalmazásaiddal (és a beállítgatásaikkal) egyik helyről áthelyezhető volt a probléma a másik helyre. Így értettem. Ez egy bevett hibakeresési módszer első lépése: áthelyezhető-e a probléma? Nálad igen. Így ami mozgott abban lesz a probléma forrása. A Logcat a készülék logja, egy lista amiben azt vezeti a rendszered hogy mit csinál, mi történik. Lehúzhatod a logot PC-vel is adb-n de felteheted az említett 3 alkalmazás egyikét (vagy mindhármat, tökmindegy) és a megfelelő jogokat megadva (még a parancsokat is mellékeltem) azokban is megnézheted a logot, hogy mit csinál a készüléked mikor a hiba történik. Így amikor előjön a probléma szimplán megnézed a pontos időt és vagy lehúzod a PC-n a logcat-et az adott időpontban vagy megnézed / exportálod az említett alkalmazásokkal. Így látni fogod mi történt abban a cca. egy percben mikor gond volt. Meg is oszthatod a logcat-et és megpróbálhatunk rájönni (mondjuk: Google Drive / Mega.nz / MediaFire / WeTransfer / Tresorit / Catbox / Litterbox / FileBin / File.io / EasyUpload / GoFile.io / Envelop.app vagy pastebin / dogbin vagy bármi hasonló..). A root-ot azért írtam hogy NEM kell mert NEM kell hozzá, hogy még annyira se kell belemenned a "sűrűjébe", nem kell a logcat-től tartani. Ennél többet nem tudom hogy tudnánk segíteni, mert kitérsz, megmagyarázol - és üveggömbje nincs senkinek.

Új hozzászólás Aktív témák