Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jamy1

    csendes újonc

    válasz Somatom #133581 üzenetére

    Jogos a felvetés,de éppen ezért írtam,hogy nem csodát várok csak naívan azt hiszem a rengeteg teszt videóból kiindulva,hogy ezek a telefonok már hozzák azt a több évvel ezelőtti szintet amit akkor a Nexus4 nyújtott.

    Videókat nézni,zenét hallgatni, GPS-el közlekedni és telefonálni szeretnék.
    A Viber és FB gondolom nem okoz gondot ezeknek a telefonoknak. A Gmail szolgáltatásait merem remélni,hogy eltudom érni ezekkel a telefonokkal is. ( Naptár,Drive,Mail... stb.)

    Ha a családi eseményekről tudok pár jó képet és videót készíteni akkor az már csak hab a tortán :)

    Nem vagyok info guru ahogy írtam,,de azt látom, hogy évről-évre óriásit fejlődik a technológia. Ebből indultam ki és a rengeteg teszt videóból amiken az egekig dicsérik ezeket a kínai mobilokat.

    Ha nem keresnék alternatív megoldásokat akkor vennék valami Samsung,Huawei,LG,Sony vagy olcsóbb használt iPhone-t.....

    Ma már felesleges pénzkidobásnak tartom,hogy 100-150 ropit kidobjak az ablakon telóra.

    Köszönöm az infókat srácok, ha bármi ötlet vagy megoldás eszetekbe jut bátran leírhatjátok :)

    Akkor, ha az Eu Stocktól veszem milyen garanciát kapok a készülékre? Ezzel van tapasztalat?
    Vagy a Wayteq szervízel nekik?

    Lehet már keverem a dolgokat, bocsi :)

    Elkeseredetten keresem a hozzám legjobban illő kínai okostelefont :D

Új hozzászólás Aktív témák