Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WOT-H-A-C

    veterán

    válasz b0bcat #105618 üzenetére

    Csak kiegészítésként írom és nagyon halkan... :) A kínából vásárolt "multilangosított" lenovo romok nem összekeverendők a ROW-os romokkal. Bár az is igaz, hogy ettől még mind2 tele lehet blótverekkel. Én a Vibe Z n használtam full gyári romot, webshoppos multilangot, baralajbit meg még egy "párat" . Nos a. legtöbb felesleges fosh a gyáriban volt, a webshoppos is gyáribalapú csak beleraknak pár gyatra fordítású nyelevet és kipucolnak pár kínai szemetet. Ezekközül a Lajbi romok a leg pure-abbak amik szintén gyári alapúak viszont rendessen kivannak takarítva rendes magyar fordítás van bennük és bug ok is csak azok vannak benne amik a gyáriban is...

    Dulee:

    "De amelyik pl force-close-ol az OTA resznel/ amit azert vesz ki a webshop, hogy a user nehogy ranyomjon a romra mert akkor jon a English-chinese OTA rom/, na ott kurvasagok vannak."

    Én találkoztam olyan etotalkos rommal amit egyszerűen nem lehett rootolni!!! 404 es hibával elszállt.
    Persze ha fizzetett érte az ember rootolva küdték a telót!! :DDD Ezért minden vibe z vel amit kivettem a dobozból azzal kezdtem, hogy legyalultam ami rajta volt!!

    [ Szerkesztve ]

    "Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Új hozzászólás Aktív témák