Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    Egy Estar beauty tableten lehetséges az akksi csere? Egy ideje kezdte el azt, hogy az akksi pillanatok alatt lemerül, sőt folyamatosan újraindul, ha nincs tápra kötve. Iszonyat meleg a hátsó része, ahol a soc van és használat közben tölteni sem lehet.

    Nem tudom, hogy ezek összefüggnek, de amikor megvettem nem volt ilyen melegedési probléma vele és kb 2,5-3 órát bírt az akksi is, mérsékelt használattal többet. Most fél óra maximum, pedig nem idős a szerkezet.

    Még garanciális, de a gyerek megrágta a szélét elég látványosan, úgyhogy gondolom garanciában ezt már nem lehet elintézni.

    Egyszer reseteltem a rendszert, hátha az megoldja, de nem. Mi a franctól kezdett el ennyire melegedni. Nyilván valami fut, aminek nem kéne, de nekem már nincs ötletem, hogy mi lehet, remélem nem bitcoint bányásznak vele valakik :)

    Lehet, hogy az akksi megadta magát, volt 1 hét, amikor elfelejtettem tölteni és állítólag az megnyuvasztja az akksit, de a melegedést akkor sem értem vagy ez összefügghet?

    Hátha valaki okosabb ebben a témában.

Új hozzászólás Aktív témák