Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SteveButabi

    csendes tag

    Hello!

    Segítséget szeretnék kérni tablet vásárlásban. Bár IT-s vagyok, de tablet eddig kb 2x volt a kezemben, de nem is nekem lesz, hanem lányaimnak (6 és 8évesek).
    Új darab kell, Magyarországról, 7coll vagy nagyobb, ez tehát nem számít, szeretném megúszni minél olcsóbban nyilván, nem azért mert rajtuk akarok spórolni, de mégis csak gyerek kezébe lesz és van máshol is helye a pénznek, szóval 50k-ig biztos nem akarok elmenni, 20-30k-ra gondoltam, esetleg ha nagyon megéri kicsit többet is rá tudok szánni, meggyőzhető vagyok.
    Mire kell: youtube, játék(egyszerűbbek de esetenként 3D-sek), 720p nézés wifin asztali gép vinyójáról.
    Annyi okosság van, hogy szépen skálázódik felfelé a tudás az árral együtt, nem igazán tudom mire van szükség is mire nem.
    Ami tuti nem kell: GPS, bluetooth, 3G
    Ami érdekes lehet:
    -hátlapi cam(biztos vannak app-ok, amivel képet lehet manipulálni, és akkor lehet vicces a dolog),
    -IPS kijelző(azt hallottam jó a betekintési szöge, és hát ketten nyúznák/filmeznének rajta),
    -2 mag(asztali gépben ugye mindig fut valami a háttérben, amiért kell a plussz mag, nemtom itt is ennyire létszükséglet e, gondolom igen)
    -normális hangszóró(ne egy merő suttogás meg recsegés legyen egy mesenézés)

    Előre is köszönöm a supportot!

Új hozzászólás Aktív témák