Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Cifu #40516 üzenetére

    Az RX5700XT teljesítménye 32biten pedig 9,7 TFLOPS. --> Tiszta szerencse hogy én 5700M-ről beszéltem.

    ,, Tud az RX5700XT 4K@60FPS-t natív felbontásban a mai játékokban? Hátőőő..." Cifu te most szórakozol velem. Előbb az iróniát nem veszed, utána jössz egy ilyen, majd bedobod azt hogy mire elég PC-n egy adott TFLOPS-ú hardver, és levonod a konzekvenciát hogy ha ott nem tudja akkor konzolon sem. Ezt így hogy? A PS4 Radeon 7770-7850 közötti GPU-ja mire elég? Custom API mint olyan? Adott hardverre való fejlesztés? Mint mondtam konzolt konzollal hasonlítsunk össze, nézd meg mit tud a XB1X és arányosíts az új konzolokkal. Nyilván nem pöccre pontosan lesz reprezentatív, de kiindulási alapnak jó.

    ,,Akkor miért nem azt mondod, hogy egy 65W-os 8C/16T CPU mag mellé (ami a Ryzen 7 3700) vagy 35-54W-os 8C/16T CPU-t (ami a Ryzen 7 4800H), raknak be egy RX5700M-et? :F"

    Ez jogos, nem tartottam fontosnak most azon rugózni hogy melyik TDP keretes mobil ryzen 4xxx-t veszem alapul, azt hittem az egész 4xxx mobil generációt Renoirnak hívják. Ezt benéztem, valóban jobb lett volna úgy fogalmaznom hogy 4. generációs mobil Ryzen.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák