Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rantotthusi

    tag

    Sziasztok! olyan furi hogy kb másfél ével ezelőtt volt egy r9 280x + fx 6300 4,4ghz kombom aztán jött a mostani Sapphire Rx 580 Special Edition és hát igen nagyban megnőtt a játék teljesitményem aminek örültem és örülök is viszont ahogy néztem Rx 580 + Ryzen 2600/2600x teszteket azért még ebben a karimban lenne potenciál és ez a szomorú ebben hogy nem tudom a kis fx-el teljesen kihasználni igy elesek azért egy "kis" teljesitménytől de hát nem tudok mit csinálni ha most nincs rá keret a fejlesztésre csak jo lenne a mostani címeket is ugy játszani hogy tudom a proci is és a gpu is megfelelően ki vannak aknázva de hát ez van... amikor majd sikerül felfejlesztenem a gépet akkor legalabb és ha az nem olyan sokára bekövetkezik akkor legalabb majd az akkori cimeket tolhatom szépen és a mostaniakra majd visszatérek amiket azt megnézem mennyivel joban futnak akkor mint most :) igazabol nincs okom panaszra de na csak ott van a tudat hogy lehetne jobb is... Ne haragudjatok csak jol esett kiirni magamból! :) elvégre Én erre a közösségre egy nagy családként tekintek ha már az Amd-t választottuk és nagyon szurkolok nekik hogy mégjobban felemelkedjenek mivel amióta Én az eszemet tudom mindig is Amd s voltam és kitartottam mellettük aztan most egy ideje szépen fejlődnek bizom bennük hogy egyre sikeresebbek is lesznek! :)

Új hozzászólás Aktív témák