Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Fred23 #81985 üzenetére

    Kössz, kipróbálom. Fullscreenben néztem, lehet hogy ablakban eleve dobja a VSync- et, utóbbit is csekkolom.

    (#81987) FoxiestFox : nagyon szép lap, és asszem még jobb is mint a BE6. Csak tipp, nekem nincs, tehát nem is tudnám hasonlítani(3xBE6, meg pár más típus van), bár a BX- ek hasonlóan jók a legtöbb variánsban, az elérhető FSB eltér azért. A BE6- ok is szórnak példány szerint.
    Valamint még, addon : AMD mellett a DOS kompatibilitást rosszabbnak találtam. KTxxx mellett még tűrhető(de rosszabb mint a BX), nForce meg már...szabadnak jelzett blokkok 640k-1MB között, de használhatatlanok. UMB, HMA problémák. MS EMM386 kiakad már betöltéskor, alternatívái pedig változatos crash- eket okoznak.

    KT600- at kell majd megnéznem még ilyen szempontból. Ha csak Win- t használsz, akkor persze nincs gond.
    Érdekesség még hogy a DOS kompatibilitásban, a Barton korabeli ellenfele, az Intel S478+Prescott is jobb, EMM386 szépen fut, HMA, UMB területek használhatók, emiatt itt ok a Live DOSDrivers, nForce esetén nem tudtam megoldani. Persze az egész DOS mánia ilyen gyors rendszerek esetén már csak a késői, runtime-error mentes programokkal érvényes.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák