Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fenyő

    őstag

    válasz #68216320 #74070 üzenetére

    Ha jól be van lőve egyáltalán nem (korábban teszteltem, élőlink), a 693-as Via volt csapnivaló, 694-es jól belőve majdnem Intel 815 szint, a + ram meg már XP SP3-nál is jobb élményt nyújt a Viával, Mondjuk a BX még 815-nél is picit gyorsabb, a leggyorsabb meg a Sis 635T DDR-es chipset P3 alá, az ECS-nek volt pl ilyen lapja P6S5AT néven (van is egy ilyenem vmelyik doboz mélyén ha kell összehasonlításhoz elő tudom majd bányászni, igazából Alin kívül szinte minden P3-as chipsetből akad 1-1 példány).

    Darthsun 1000-es Tua Cerkából még nem láttam olyat ami nem menne 133-as fsbvel alapfeszen és akkor a procin kívül (aminek ez röhögve megy) minden mehet szabvány órajelen.

    balintka V3-at hivatalos gyári driverrel érdemes hajtani, az meg a satbil opk közül 95OSR2.1/98SE/2000, viszont XP már nem ajánlott, ha Dos is kell akkor Win9x, ahogy írták, abban alapból benne (ráadásul 100% ms-dos kompatibilis) csak az indítófájlokban kell a választós menurendszert megírni hozzá (meghogy ne induljon alapból a win csak parancsra), de nem nagy ördöngösség.

    [ Szerkesztve ]

    Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

Új hozzászólás Aktív témák