Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz envagyok #73268 üzenetére

    Ja, én is ezeket használom. Van még egy kis tubusos MX-4 pasztám, vagy 3-4 évvel ezelőttről, de az istennek sem akar elfogyni, igaz én nem is építek annyi gépet, mint ti, csak néha kenek át 1-1 hűtőt, 1-2 modern gépen, karbantartás jelleggel (2 laptop, 1 asztali gép). De még mindig tart a legkisebb tubus, már attól félek, hogy a végén azért kell kidobjam, mert beszárad, pocsékolás lenne, mert meg vagyok vele elégedve. Közben meg másfél évvel ezelőttről ott áll egy egész üvegcsényi GD900 is, meg sincs bontva, még oda se jutottam, hogy kipróbáljam milyen. Elég olcsó volt, netes források istenítik (hogy MX-4 szintű, de sokkal olcsóbb), tartalékba rendeltem tesztelni, de még nem tudtam kipróbálni. Ezek olyanok, mint az izopropil alkohol, egyszer be kell tankolni jó olcsón, és kitart az idők végezetéig.

    Pl. a 250 ml-es 99,9%-os izopropanol most fogyott ki másfél év után pár hete, főleg hűtő, kijelzőtisztításra volt használva, ritkábban sebfertőtlenítésre. Meg se vártam, hogy kifogyjon, be lett rendelve egy 1 L-es flakon, ez kb. világvége +1 napig elég lesz. Nem olcsó, de ha kiszámolja az ember, hogy meddig elég, hány használatra, akkor egyből filléres tétel. Ha megfelelően le van zárva, nem jár le a szavatossága, nem illan el.

Új hozzászólás Aktív témák