Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz DarthSun #70981 üzenetére

    Köszi!
    Annyi biztos hogy tuningot is megpróbálom rajta. Az FX5600-ast sajnálnám kinyírni, a 9600-as széria meg olyan sok van hogy nem kár érte. (Bocs a fan-októl) :DDD Akkoriban ismerőseimnél nagyrészt FX5200, FX5500, baromi sok 9200, 9550-9600 kártya volt de nagyobb fx-ek és radeonok nem. Aztán később sokaknál x800 és változatai, szerencsére én 6800-ast vettem ami be is jött később a shader3-val amikor már kellett és sokáig jó kártya volt.
    Az nvidiánál a 8xxx széria és utániak hullottak rendesen. 8800gt különösen halálozott, de atinál is a 4850-esekből is volt nekem pár darab azaz van is egy 1gb-os modell de döglöttek azok is sorozatban. Meg persze notebookban a 8600-as chippeseket hozták sorba a szervízbe. Nem vagyok meglepve hogy a GTX285-öd is megdöglött.
    Talán akkor vezettek be valami új forrasztási technikát vagy talán a pipeline rendszer kiváltása miatt nem tudom. Annyi biztos hogy a nagyobb kártyák minden genererációban gyengébben bírták, különösen a csúcsmodellek.
    Van egy MSI 7600GT pcie-m ami hidegen hibázik, de ha bemelegedett akkor meg lefut minden stabilan. :DDD Tesztelni megtartottam, lehet egyszer ráeresztek hőlégfúvóval párszáz fokot.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák