Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz arn #66517 üzenetére

    Igen, a nyák jobb szélén ott is a Medion felirat. Másik ami miatt ráizgultam és elkunyeráltam :B , a kettős bevágás, megy AGP1-2x- esben. A tesztek végén majd megnézhetem az Epoxban hogy mennyit hoz a 9800Pro ellen, elvileg még drivert sem kell cserélnem.

    (#66518) jokeph : TX- ről nem hallottam korábban, gondolom ritka is. P4 kontra Barton, hasonlítgattuk itt is, 2.4GHz Barton hoz átlagban 3-3.2GHz Northwood/Prescott teljesítményt, de a Prescott még feljebb tuningolható, ok a 4GHz már határ, de 3.8- on tuti megy 24/7- ben és ott már ellép rendesen.

    (#66519) Fred23 : FPU- ban már erősebb a kisebb P4 is, a Barton tudott felzárkózni.

    (#66521) : némelyik tesztben a Barton hozza a magasabb órajelű P4 teljesítményét, árban anno jobb volt az AMD, manapság meg asszem talán egy erős Bartonért többet kérnek, mint a P4- ért :U .

    (#66523) arn : volt egy jókora időszak amikor az Intel szinte válságba került az erős AthlonXP- k miatt. Ekkoriban még a Chip magazin stábja is áttért AMD tesztrendszerre.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák