Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taktoj

    aktív tag

    válasz tobias40 #7859 üzenetére

    Az a baj ezzel a class10 el hogy kb 15 éve biztos hogy megvan ez a szabvány s azóta már léteznek olyan sd kartyák amik 80-120 megával is tudnak írni.. de a szabvány nem követte a fejlődést; .. mert ugye nekünk ez a lényeg. 15.5 MB/s az jelenti hogy ha egy másfél gigás filmet raksz rá az 100 másodpercig tart kb. Nekem ez lassú, de ezt mindenki eldönti magának. Viszont léteznek olyan sd k is, a magyar boltokban is könnyedén kaphatsz ilyet... amik 3-6 MB/s el írnak s semmivel nem olcsóbbak -vagy csak minimálisan egy jó minőségű kártyánál, de a tájékozatlanságukra alapozva ránk lehet sózni... - na azokkal valóban horror a kártyára írás. az alin is találni olyan sd kártyát amit 45MB/s el hirdetnek... hehe persze az sem az írás részére vonatkozik hanem az olvasásra, ami szinte lényegtelen.. de még ezzel is megtudják téveszteni azokat akik egy kicsit tájékozottak hogy milyet is kellene venni , de nem eléggé.

    Usb kulcsot kellett néznem legutóbb egyik kollégámnak, s hiába lapozgattam a legjobb kínai vásárlós oldalakat akkor sem találtam olcsóbb teljesítmény/sebesség/ár tekintetében, mint amit a hardveraprón árul egy eladó. Nahh tőle kellene megkérdezni hol vásárol, de nyilván ez 7 pecsétes titok

    Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

Új hozzászólás Aktív témák