Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    Hali! Gondoltam én is leírom a tapasztalataimat. az Aliexpressről..
    Régi ebay-es vagy. Amazon-t is kipróbáltam...nekem mindkét oldallal kapcsolatban nagyon pozitívak a tapasztalatok. Több száz rendelésen vagyok már túl. Ismerősök is rajtam keresztül rendelnek.
    Furcsa mód csak 1-2 hónapja hallottam az Aliexpressről. Ismerős egyből ki is bökte, hogy kéne neki innen egy LCD kijelző egy GPS-re. Ebay-en írtó drága...itt valamivel olcsóbb. Mondom oké beregizünk. Az eladó ahogy néztem egész jó értékelésekkel bír. Megrendeltük...oké eltelt most már egy hónap kb....Semmi..a leírásban ez az oldal volt megadva tracking. Ide bemásolva a kódot azt adja ki, hogy a csomag ment ment ment aztán unsuccesful delivery....hmm na felhívtam a magyar postát...megadtam nekik a tracking numbert...ők azt mondták, hogy valóban lett beregisztrálva egy ilyen csomag a rendszerben...de ő szerintük az el nem mozdult Kínából. Itt az összefoglalóban megadott chinapost tracking oldal ugyanezt igazolja...be lett csekkolva és kész...semmi. Igazából lehetne ez egy sima "nem jött meg" tapasztalat is...de ez a postás mizéria kicsit furcsa nekem. Ilyet még nem tapasztaltam.
    Most ráírtam az eladóra, hogy mégis wtf.. majd meglátjuk mi lesz. Igazából nagyot még soha nem buktam ebay-on. Pár apró 1-2 dolcsis kacat ami nem jött meg. Ez kicsit drágább volt...( de ez sem az én pénzem) na mindegy...ez most így nem volt szimpi elsőre:(

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák