Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csacsacsa111

    újonc

    válasz molvany #2746 üzenetére

    Sziasztok!
    Légyszi segítsetek, ha tudtok, én nagyon befürödtem egy aliexpresses rendeléssel.Még nagyon kezdő vagyok ebben az online vásárlásban. Egy tabletet rendeltem, 10 incheset és nem kaptam meg. Nagyon kedvezőnek tűnt valószínűleg ez volt a probléma.:( Szóval megrendeltem és írt az eladó, hogy nem küldte gyors postával ezért küld nekem vissza pénzt. Elfogadtam még örültem is milyen korrekt. Erre a rendszer az írta ki, mikor elfogadtam, hogy kész. De nekem nem jött meg a termékem csak a vissza utalt pár dollár. Ezután kaptam még egy levelet az eladótól, hogy adjam meg a bankkártyám összes adatát és visszautalják a pénzt. De ha megadom a 3 jegyű kóddal együtt ellophatják a pénzemet.Szóval nem adtam, hanem jelentettem őket az aliexpressnek, nem megkapott áru miatt és adathalászat kísérlet miatt. Ez egy hónapja történt és nem kaptam vissza a pénzemet, sem tabletet nem kaptam, de még az alitól sem válaszoltak. Kérlek segítsetek, van valamilyen elérhetőségük még? Ez nekem nagy pénz azért és elvileg, ha nem kapom meg vissza kellene fizetniük.:( Volt egy másik rendelésem, ott megjött a termék, de rosszul működött, azt már itt olvastam, hogy akkor kérhettem volna vissza az árból, ezt nem is tudtam, kár, hogy későn kezdtelek olvasni benneteket. Előre is köszönöm a választ.

Új hozzászólás Aktív témák