Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ClayMore

    aktív tag

    válasz .impulse. #14043 üzenetére

    épületbe esetleg jó lehet aep. én ott használom néha. ha nem tetszik a glock nézd meg a cyma p 229-et.

    szbalogh: totál tiszta volt :DDD
    összeollóztam mindent amit csak találtam a gyárilag makacs mid-capekről:
    szétszed
    kitakarít (tiszta volt!)
    leszedtem egy kis pici sorját a rugó-műanyag toldásánál, a bb-ket rogzítő rugós pöcöknél és a rugók végén találhataó bb-ket felnyomó pöcökről
    kis szilikon
    bb nélkül a tisztító pálcával megjárattam
    10 bb-be a tárba->megjárattam
    ezt 10-15 bbvel növelve és ismételve eljutottam a teljes kapacitásig

    KÖZBEN mindig kiengedtem a bb-ket a bb-ket benttartó pöcök visszahúzásával. eleinte egy bb-se akart jönni ki. pedig hát vulkán szerűen kéne jönnie a rugó nyomja ugyanis...

    ekkor a pálca be. nyomkod rajta párat. pöcök hátrahúz->pár bb kijön.

    ezzel játszva azt vettem észre h egyre kevesebb játszás kell ahhoz h egyre nagyobb mennyiségű bb jöjjön ki egyszerre.

    kb 10 perc után már a teljes kapacitás mint a kis-angyal ki is jön.

    ekkor szétszedtem megint és alaposan kiszedtem a tárból a szilikont mert h ne tocsogjon benne a BB! amit járatás közben rugó felszedett magára (szemmel nem látható csak tapintható-szagolható) azt rajtahagytam a rugón (azt mondtátok h a rugón lehet szilikon).

    tárat összeraktam és már friss (szilikonnal összekent bb-ket kidobtam) bb-vel teszteltem.
    csodaszépen etet!

    ennyi. fin. koniec.
    ha ez után is makacskodik akkor veszek low-cap tárakat a g36 hoz vagy tárátalakítót ;]

    köszi a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

Új hozzászólás Aktív témák