Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz pikszel #495 üzenetére

    Nagyon hálás vagyok a segítségedért, megértettem a folyamatot már az elején is, én az anchor pont helyezésével nem voltam tisztában, rossz síkon piszkáltam, azért volt gagyi, így hogy összeállt a fejemben egész jó lett a végeredmény, ha elkészül belinkelem :)

    A szöveg, NIKE logo, döntött betűkkel van, ez furán néz ki a forgatásban, mert a fenti szélei nem passzolnak a lenti szélességhez, de egy kis csúsztatással az átfordulás alatt megoldottam, és teljesen elfogadható eredmény született.

    Arra nincs lehetőség, hogy mint lightshot, rövid videókat mentsek le a képernyőmről?

    ---

    Viszont amiben szívesen elfogadnám a segítségedet az 1 másik kis projektem, víztükörre kellene tüzet helyeznem, egy videoklipphez. Ma kaptam meg a videó anyagot, holnap jön a háttér nélküli tűz effekt, videohiveról. Fejben megvan hogy ez kb csak kis torzítás, és leginkább blending mode finomhangolás, de elég jó lett a videó anyag, kicsit zavar, hogy az a pár mp tűz amit nekem kell belerakni pár képkockába, nagyon lehúzhatja ha nem sikerül élethűre.

    Ez pl az egyik, ahol total plan van, és több mpig mutatja, a vizet/tüzet ez muszáj realisztikus legyen. Itt minimális kameramozgás van, torzítani sem kell a szög miatt, ez ugye csak annyiból áll majd hogy tükrözöm a vízbe a tüzet, maszkolom az alját hogy a nádas ne égjen, és találok egy blending módot ami realisztikusan beilleszti a fényekbe a tüzemet...

    Valós képek nélkül kicsit felesleges erről beszélni, csak érdekel ha ebben jártas vagy, és tudsz majd adni pár tippet? Igen 1 hónapja már feltettem ezt a kérdést, de most lett valós "probléma" :B

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák