Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz runner 125 #3762 üzenetére

    Az a gond, hogy ez nem ilyen egyszerű, hogy keresel egy alkalmi vételt, mert ha könnyű lecsapni, akkor bárki más meg is fogja tenni. Két út van amit én használok, bontó és aukciós oldalak, legtöbbször ebay, ezt is onnét vettem, mert nem vállalt postát, és vidéken van, na most nekem megér 1,5 óra autókázást, de az itteniek 90%-nak nem. A másik a bontó, ahova én járok, ott 12,5 GBP / felni az ár, és én szedem le arról a kocsiról amelyikről tetszik, DE ott is a nagyon jókat ők leszedik, sok autó törött, és nagy részüknél valamelyik kerék is kapott, de most pl van egy V70 és egy első generációs S80, bár még nem volt időm kimenni, de szóltam a srácoknak, ha S80 vagy V70 jön, itt a számom, azonnal szólni :DDD

    Szóval a lényeg, hogy naprakésznek kell lenni, az információ a minden, böngészni az oldalakat, és akkor jó esélyed van, hogy előbb utóbb kifogsz valami nagyon tuti vételt. Nézd meg, most ezeket a felniket még a bontónál is olcsóbban vettem...

    Amiket linkeltél, azok közül mind fent van ebayen, csak az a gond velük, hogy újszerűek vagy felújítottak, így meg is kérik az árát...

    [link]

    Tessék, ugyan ez most gumikkal együtt van fent, szebb állapotban, használható gumikkal...

    Én mondjuk ezen filóztam ;]

Új hozzászólás Aktív témák