Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz runner 125 #3407 üzenetére

    Igazából most se bánom hogy automata, eddig csak manuál kocsijaim voltak, szeretek is váltani, de szerintem ez már egy olyan kategória, ahol jobb az automata. Soha nem hittem, hogy ezt fogom mondani, mikor volt négyes golfom, opel astrám, renault megane, nem értettem, hogy faternek a mercibe, audiba miért van automata, mondtam is neki hogy ez rossz dolog. Ő erre mondta hogy még nem értem, ok annyiban maradtunk, ez volt 10 éve, és azt mondom igaza volt. Bár azóta most pont manuális Vianója van, nekem meg automata S80 :DDD

    Nagyon jó áron nyertem meg a kocsit, szóval igazából belefér még egy kis ráköltés, de egy új váltó már közelíti a vételárat, az azért már fájna nagyon, de mindenképpen meg akarom tartani.

    Jövő hónap elején indulok London, Frankfurt, Kaposvár, Pécs, Zadar, Sibenik, majd ugyan ez vissza.

    5000km oda vissza, a "kényelmes" (fos) francia meganeból, lagunaból úgy szálltam ki minden tankolásnál, hogy majd meghaltam, nyújtottam, egész kis torna órát tartottam, de ez teljesen más, sokkal kipihentebb vagyok 1000+ km után is.

    Tényleg nagyon jó mindenben a kocsi, az meg a hab a tortán, hogy megne II kombiban nem fértem el, hátsó ülésen is volt bőrönd, de amikor pakoltam át az S80-ba ott befért minden a csomagtartóba...

    Tényleg csak pozitív meglepetéseket okozott az autó, egyedül a váltó problémán kéne úrrá lenni, de az az elejétől ilyen már...

Új hozzászólás Aktív témák