Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • W00dyka

    tag

    válasz tome0001 #26149 üzenetére

    Hazaérkezés után tapasztaltam, hogy alapos csomagolásban egy robusztus váltó test és a hozzátartozó két váltófej található egy kis leirással. A képeken ilyen kis játékszernek tünt ami az életben sokkal vaskosabb tartósabb érzést kelt. A műanyag kidolgozása jó , de nem túl finom ami érdekes mód nálam pozitivum.

    A rögzítés : Három pontos és nem mozdult el a játék során pedig nem huztam meg tökig a rögzítőket !

    A használat mivel több mint három éve nem mentem szeki vagy H váltóval és Vr ben meg még soha ezért nyilvánvalóan "bölcs döntés" volt 10 perc gyakorlás után belépni egy 45 perces hivatalos versenyre....

    A váltó teljesen kézre állt és nagyon természetes és jó érzés volt , nem volt melléváltás sem semmi anomália .....a hangja érdekes nem olyan mint a mikrokapcsoló hangja hanem más kevésbé zavaró egy kivülállónak....Nekem használónak édes mind1.

    Még az ellenállást meg akarom növelni a váltásnál, mert arra már tegnap nem jutott időm !

    Egyenlőre csak pozitiv tapasztalataim vannak:
    Plug and Play
    kézreáll
    2 váltófej - a szekis tökéletes a másik meg "van"
    műanyag de nem g25 játékváltó érzésed van
    VR ben tökéletesen használható ...
    100 millió életciklusu kapcsoló :R .......ezt rángathatják a gyerekeim végre nem kell aggódni , hogy megnyekkentik ! :DDD

    Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

Új hozzászólás Aktív témák