Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joe979

    aktív tag

    Sajnos hétvégén szembesültem azzal, milyen érzés a rokonságban olyan személlyel beszélgetni aki oltás ellenes. Pár napot nálunk volt a sógorom és az anyósom. Semmi gond nincsen velük szeretem őket. Kötelező orvosi vizsgálaton vett részt a slager ... és akkor 4 napot lehúztak náluk, kellemeset a hasznossal alapon. De az utolsó napon csak kibukott az antivaxer belőle.Direkt nem is témáztam erről vele. A szokásos dolgok szabadultak fel ... nem kerek a dolog. Én vagyok a naív a 3 oltással, mert minden szart elhiszek , mikor ö közben azt meséli, kint volt termelői piacon a fiával és a haverjával , és az árus azt mesélte neki, a nyáron mikor volt osztálykirándulás elvitték a busznyi gyerkőcöt, és mindenkit beoltottak , és nem tudni mit kaptak , és a piacos faszi gyerekének azóta vastagbél gyulladása van !! És akkor én vagyok a naív ! Mondja ezt egy crhonos embernek ! Asszony állította le eszt a hülyeséget. Kb 2 órára megfagyott a levegő rendesen. Borzasztó szar ezt megélni, de örülök hogy még él a hülye fasz feje . Bocsi a szavakért .

    Szissz

Új hozzászólás Aktív témák