Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tipuka

    addikt

    válasz HUAFBANDITA #19575 üzenetére

    Na ezt már szeretem, amikor mindenki véleményt oszt és tudok leszűrni magamnak néha-néha dolgokat. :DDD

    Más dolog:
    Aki hallgatta még a szóban forgó MK3-at, az mit gondol a mélyekről? Nem, nem vagyok mélyb*zi. Szóval, hogy ugye jobban érezni a mélyet ebben a típusban, mint az RCF vagy KRK-ban, legalább is ilyen dnb,drumstep félékben. Igen olyan zenét nem vittem magammal, amivel direkt ezt megtudnám hallgatni, de utólag én is okos vagyok. :) Na és ez a mély oda is kihat, ahova nem kell a mély, és ezért olyan, hogy is mondjam.. populárisabb?! Vagy mert még egy nótári mari alatt is az megy? :DDD (nem nem hallgatom a nótári marit. :D)

    Hogy reagáljak arra is, amit írtatok nekem:
    Hifiben eszem ágába sincs gondolkozni, de azért köszönöm az ötletet.(Bodzának :) )
    Meg akkor még gondolkoztam, kicsit kérdezek még másképp. (Inkább most kérdezzek, minthogy később kivágjam az ablakon ezt a 95k-s "vackot" :DDD )Ugye mondtatok több féle véleményt erről az MK3-ról, jót és rosszat egyaránt. Azzal tudok is azonosulni, hogy amelyik tetszik hangzásban, azt vigyem el. :) Na nem csak egy tetszett ugye. Bővebben még nem láttam hozzászólást, mi az ami nem tetszik az MK3-ban, mert csak pár számot tudtam meghallgatni a friendlyben, pumba együtt tud érezni velem. :D

  • schawo

    titán

    válasz HUAFBANDITA #19575 üzenetére

    nem is ér nekem 5x annyit
    Ennek semmi köze az emlegetett ár/érték arányhoz.

    nem vagyok hajlandó, és nem is tehetem meg, hogy vagyonokat áldozzak rá
    Ennek sincs.

    Amúgy meg kíváncsi lennék ha hirtelen lenne 800.000 Ft a pénztárcádba, és hangrendszerre kellene költened, ami Neked megfelel, szinte tuti, hogy nem az emlegetett hangfalpárt vennéd meg
    Ezt pedig egyenesen feltételezésnek hívják.

    (#19577) tipuka
    Sajnos kevesen hallották még az MK3 sorozatot. Az MK2-ről bátran állítom, hogy erős, búgós mélyközép kiemelése van, amit az említett műfajok elviselnek, és ha azt tervezed, hogy a jövőben is ezeket a műfajokat hallgatod, akkor az MK2 lesz a te dobozod, nem az MK3.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • dudika10

    veterán

    válasz HUAFBANDITA #19575 üzenetére

    Csak azért nem, mert a szobám akusztikailag annyira korlátolt, hogy a 8040-et választanám, és pont maradna még egy Lavryra. De az is lehet, hogy a 8240-est kellene választanom. Mivel mostanában nem fenyeget az a veszély, hogy valaki ad nekem 800k-t hangcuccra, még nem gondolkodtam rajta, melyik lenne jobb választás (és a 8240-el nincs szinte semmi tapasztalatom sajnos), viszont abban teljesen biztos vagyok, hogy akusztikára sokat kellene költenem.

    Viszont azt továbbra se értem, hogyha nem tudod definiálni, hogy 5x jobban szól, akkor mit jelent az, hogy nem éri meg az árát, mert biztos nem szól 5x jobban?
    Mindegy is, túltárgyaltuk.

    (#19583) tipuka: nem értem, hogy az én és más véleménye miért befolyásolná a döntésed.
    Nincs semmi baj az MK3-mal (a 2-vel van, de azt már sokszor sokmindenki leírta, és ennek ellenére akinek tetszik, használja egészséggel), ha az tetszik, hát vedd meg azt. Amíg nem hallgatsz hosszabb ideig jobbat, addig nem hiszem ,hogy hiányérzeted lenne. Ha viszont más véleménye alapján választasz, akkor nem biztos, hogy boldog leszel valaha is...

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák