Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tipuka

    addikt

    válasz HUAFBANDITA #19575 üzenetére

    Na ezt már szeretem, amikor mindenki véleményt oszt és tudok leszűrni magamnak néha-néha dolgokat. :DDD

    Más dolog:
    Aki hallgatta még a szóban forgó MK3-at, az mit gondol a mélyekről? Nem, nem vagyok mélyb*zi. Szóval, hogy ugye jobban érezni a mélyet ebben a típusban, mint az RCF vagy KRK-ban, legalább is ilyen dnb,drumstep félékben. Igen olyan zenét nem vittem magammal, amivel direkt ezt megtudnám hallgatni, de utólag én is okos vagyok. :) Na és ez a mély oda is kihat, ahova nem kell a mély, és ezért olyan, hogy is mondjam.. populárisabb?! Vagy mert még egy nótári mari alatt is az megy? :DDD (nem nem hallgatom a nótári marit. :D)

    Hogy reagáljak arra is, amit írtatok nekem:
    Hifiben eszem ágába sincs gondolkozni, de azért köszönöm az ötletet.(Bodzának :) )
    Meg akkor még gondolkoztam, kicsit kérdezek még másképp. (Inkább most kérdezzek, minthogy később kivágjam az ablakon ezt a 95k-s "vackot" :DDD )Ugye mondtatok több féle véleményt erről az MK3-ról, jót és rosszat egyaránt. Azzal tudok is azonosulni, hogy amelyik tetszik hangzásban, azt vigyem el. :) Na nem csak egy tetszett ugye. Bővebben még nem láttam hozzászólást, mi az ami nem tetszik az MK3-ban, mert csak pár számot tudtam meghallgatni a friendlyben, pumba együtt tud érezni velem. :D

Új hozzászólás Aktív témák