Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz lowzor #63748 üzenetére

    Egyre inkább határolódok el ettől a hangminőség így hangminőség úgy dologtól.
    Amikor Lezsó is azt írja hogy jobb a mély hang minősége akkor nem tudom mire gondol mert nem fejti ki, hogy mi is az a bizonyos különbség mit kéne egyáltalán figyelni.

    A sok megnézett videóból sem jött át hogy milyen a Boombox hangja amíg magam le nem teszteltem.
    Egyszerűen bejön, bőséges magas/közép hang van ami ha hiszed ha nem tisztán szól és mellé szép telt mélyek.
    De ez az AV Online tesztben is le van írva nem én találom ki.

    Ami a legszebb az S3000-nél az a magas/közép azt nem veri semmi amit valaha hallottam, de a mély ami hol van hol nincs számomra nem bejövős. Bizonyos tartományokban nincs erő, a berregős része meg túl sok.
    Ezt ugye kompenzáltam akkor meg még annyi mély sem volt mint korábban bizonyos Hz-eken.

    Egyelőre megvárom Silentfrog mit mond aztán eldöntöm mi lesz.

    Amúgy utálom a JBL-t mert egy túlárazott márka lett de amit el kell ismerni azt el kell ismerni a Boombox 3 jól szól.

    Persze tudom a rossz akusztika, ez így van rossz. De nehogy már rá kelljen költenem a szobára 200k-t hogy valami jól szóljon benne vagy is bocsánat jobban szóljon benne ha egyáltalán beválik.

    Az alap koncepció az hogy veszek egy 351DB-t és amelyik bejön az marad. Az számomra nem hátrány hogy diszkósabb hangja lesz. Ez van ezt szereti a fülem.

    Na de többet felesleges erről beszélni mert amíg nem tapasztalom meg milyen addig úgy sem nyugszok meg.
    Már az elején rosssz ötlet volt 2.0-ra váltani ott kezdődött minden... :(((

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák