Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz HUAFBANDITA #15196 üzenetére

    Épp ez a cél, hogy egy jobb irányba 'tereljük' az embereket; a jobb minőségre való fogékonyság, nyitottság meg nem életkor kérdése. Nekem is itt ajánlották először a 2.0 hangfalakat, és teljesen meggyőztek. Jobban mondva, egy minőségi 2.1 is biztos durva, ilyet még nem volt alkalmam kipróbálni, csak azt mondom, hogy azonos áron így utólag szerintem jobb, hogy a sztereót vettem, egy gagyi 2.1 helyett, mert teljesen másképp hallom a zenéket, és ezt sokkal jobbnak tartom. Ezért sem fogunk gagyit ajánlani, tessék megtanulni, minek-hol a helye, nem búgó mélyből állnak a "zenék". És amíg nem vesz egy rendesebb rendszert (még akár a 10k-s kategóriás 2.0-k közül), addig hogyan is tudná ezt tapasztalni? Szóval szerintem nincs ezzel gond, aki kicsit is fogékony, azt jobb belátásra lehet bírni, aki meg nagyon értetlen, vagy teljesen más elképzelése van a dolgokról, és még csak hajlandóság sincs benne az iránt, hogy kipróbáljon valami mást, és esély sincs arra, hogy esetleg ő tévedne, annak olyan mindegy, vegyen, amit akar. Mondjuk az ilyen meg minek jár fórumra. Még egyszer: nincs azzal baj, ha valakinek kevés pénze van, vagy mindenképp 2.1-et akar. De lássa a korlátokat, és azt, hogy valahol kompromisszumot kell kötni, leginkább vagy az ár, vagy a minőség terén.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák