Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUAFBANDITA

    tag

    válasz dudika10 #15169 üzenetére

    Tudom, hogy itt személyeskedésnek helye nincs, de ha megköveztek akkor is az a véleményem, hogy mielőtt itt próbálunk sok éves tapasztalatot megosztani, és jó tanácsot adni itt némely "kérdezőnek" ,sokat számít, hogy kinek akarunk segíteni, és itt a kor és a zenei felfogás sokat befolyásol, és itt főleg az illető kora ami jó lenne ha kiderülne némely esetben. (kannás bor+kóla, vagy almalé nem is kell ennél több, hogy érett száraz vörösbor? fujj) Hiába mondanám, hogy igyál egy jó száraz Cabernet Sauvignon-t, hiába klasszisokkal jobb egy boroskólánál, úgyis az édes "szart" issza, mert szerinte annak van íze! Szerintem egy sztereó 2.0-hoz meg kell érni, itt kezdésnek értem a Genius 1255A-t, ami az arra már érett embernél eléri, hogy ebbe az irányba érdemes haladni, és akit megfog az nem fog szabadulni! (nálam csak 3 napot volt) Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy aki még nincs kész az úgysem fogja értékelni a hangminőséget a "dübörgés rovására", és nem is fogja hallani a különbséget....

Új hozzászólás Aktív témák