Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mákos7észta

    aktív tag

    válasz Ndruu #1384 üzenetére

    Pont VanilíásRönk egyik hozzászólása alapján írtam a kamukarikákat, mert van valami marketingneve is a további karikáknak, de írta, hogy nem ér semmit. Ezért biztos, hogy nem fogok Z-4- et venni.

    Nem mondom, én sem vagyok audiphil emberke, és tényleg nem tudok mélnyomót csinálni, de azért zenehallgatásnál megérzem a különbségeket :D

    A mélynyomó teljesítményére nem is gondoltam :B Igazad van, lehet el kéne vetnem az ötletet, de azért még utánajárok..

    Gondoltam ám, hogy nem olyan rossz a Z-3, de azért én is emberből vagyok, és a pénz sem utolsó gondolat, így gondoltam, hogy az olcsó, és jó megoldás mellett döntök, azaz 1250X. Nem tudom miért, megérzés, lehet, hogy órmótlan nagy, de szép, és minőségi, és tényleg olcsó, ahhoz képest. És kevesebb kábellel kell bajlódni :D Ezért is váltom le a noname 5.1 hangrendszeremet, mert már naggyon untam a sok kábelt, főleg, hogy az 'erősítő' a 'mély'ládán kívül volt, így még a láda és az erősítő között is 3 kábel, plussz bal-jobb első, center, sub, bal-jobb hátsó.. wááá. És a front rövid, a rear hosszú, center még hosszabb, és a hangzás, jaj. :DDD

    Szóval mindenképp jól járok, de akkor azt hiszem megyek az extremedigital-ba próbálni a hangcuccokat :)

    Csak óvatosan, még nem kávéztam..

Új hozzászólás Aktív témák