Hirdetés

2019. március 21., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-01-13 11:22:51

Mobilarena

Kedves Érdeklődők!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#301) Torry

Torry
(PH! addikt)

Hi all!

Pls ajánljatok már egy ilyen cuccot.
Olyan 15 ezerig kb.

Előre is köszi!

(#302) Torry válasza Torry (#301) üzenetére

Torry
(PH! addikt)

Wupszi!

(#303) Alex91 válasza Torry (#302) üzenetére

Alex91
(PH! nagyúr)

http://www.geniusnet.com.tw/product/product-1.asp?pdtno=559

Egy ilyet :). Bar ez csak 2.0-as, de tan jooo...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#304) engusz

engusz
(PH! nagyúr)

Nekem van egy eladó 2.1-es hangfalszettem, ha érdekel valakit! Bővebben: link

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#305) wipes válasza Alex91 (#303) üzenetére

wipes
(senior tag)

nekem a kisebb (800-as) van, és az is elég jól szól :R

(#306) szumoo válasza Torry (#301) üzenetére

szumoo
(senior tag)

Szia.
Nekem egy Neo SW-X22SL 2.1-m van és nagyon megvagyok vele elégedve.Bővebben: link
Ez kb. most a Novacompban 8k körül mozog.
Van egy másik és ami szvsz jobb is ez pedig a Neo SW-G25 2.1 Bővebben: link.
Igaz ez már egy kicsit drágább 11k,de a hangszórók doboza is fából van, mint a mélynyomóé, ami hangzásilag igen csak sokat jelent!!!
Nekem nagyon bejön ez a márka,csak nagyon kevés helyen lehet hozzájutni.
Ezt tudom neked ajánlani.
Szumoo

A nyúlon túl?

(#307) Torry

Torry
(PH! addikt)

Köszi az eddigi hsz-okat.
Nekem valami olyan kellene, ami sok helyen beszerezhető, mert nem Pesten lakom, és ezért nem akarok felmenni.
Édesapámnak kellene mozizásra meg zenehallgatásra.
Álljunk meg akkor 10000 környékén, oks?

Akkor így milyet vegyek?

Előre is köszi!

(#308) Alex91 válasza Torry (#307) üzenetére

Alex91
(PH! nagyúr)

Ekkora arnal szinte hot'mindegy :).

Logitech X-230, es ha helyben nem talalsz valamit, akkor keresni kell egy online aruhazat...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#309) szumoo válasza Torry (#307) üzenetére

szumoo
(senior tag)

Szia.
Az adataidnál láttam,h Kecskeméti vagy.
Itt Szegeden van Novacomp, amit írtam és szvsz naon jól járnál a Neo SW-X22SL-sel.
Ha kell akkor segítek,ha nem vágod hol is van, ha mégis ezt választanád. E-mail címem az adataimnál és csak dobj egy mailt.
Szumoo

A nyúlon túl?

(#310) bumper válasza Torry (#307) üzenetére

bumper
(senior tag)

Sokat olvasgattam a neten teszteket és tegnap vettem egy Logitech x-230-ast.
Eddig egy Sennheiser px-100as fülit használtam ami nem semmi a fülhallgatók közt, amit a nővérem meghallgatva anyit mondott hogy, hát jó.
Tegnap belehallgatott David Carradine (Bill a Kill Bill-ből) pár mondatába az új hangszórókon és leesett az álla !
Egyetlen bajom vele, hogy kényelmetlen lehajolni a subládához, hogy átállítsam a basszus hangerejét, mert nincs távirányítója.
A tesztek szerint zenére is nagyon jó,
Bővebben: link
11-12 .000-ért elég sok helyen kapható.

[Szerkesztve]

(#311) vizslakutya válasza Torry (#307) üzenetére

vizslakutya
(senior tag)

én a briver.hu nál vettem a logitech x-230 ast.egy nap altt szegeden volt és mivel vettem még egy webcamot így nem kellett fizetni a szállításért. /amúgy pedig egy ezres a díj/
a cucc pedig tökéletesen műxik.

>vizslát mindenkinek<>Samsung Galaxy A6+>Szőregen(inkább Újszeged),régi,felújítandó,átépíthető,de lakható állapotú, kb 90 négyzetméteres,a lehető legjobb helyen levő ház panellakás árának feléért ELADÓ !!<

(#312) Torry

Torry
(PH! addikt)

Oks köszi.
Akkor szerintem egy olyan lesz.

Ezt ugye semmi gond nélkül rá lehet kötni egy sima laptopra.3 kimenet.
Vagy nem?

(#313) bumper válasza Torry (#312) üzenetére

bumper
(senior tag)

Igen, csak egy 3,5-ös normál jack dugalj kell. Nem lesz gond vele.

(#314) Torry válasza bumper (#313) üzenetére

Torry
(PH! addikt)

Oks!

Köszi mindenkinek!

(#315) up

up
(senior tag)

Sziasztok!

Gondolkodtam 2.1-es hangfal-szett vásárlásán. Azért ilyenen, mert minden bizonnyal nem tudnék a szobámban megfelelően elrendezni többet. Aztán megakadt a szemem a szimpatikus Altec Lansing CS21-en, a bökkenő csak az, hogy ez 25 ropi (ez nagyon a max, amit rászánok, de ha nem sokkal gyengébb, akkor olcsóbb is érdekel). 23-ért pedig már a legendás Genius SW 5.1 HT-t is megkaphatom! ;) Gondolom azt is minden további nélkül lehet mondjuk 2.1 vagy 3.1 felállásban használni, és akkor szükség esetére - filmnézés haverokkal, ilyenek - marad hangfalam :).

Vélemények?

Értelemszerűen a tesztek nem vetik össze az AL CS21-et és a HT-t 2.1-ben használva... vajon hogyan viszonyulnak egymáshoz minőségben, szolgáltatásban?

köszi :)
up

P.S. A hangkártyám egy SonicFury :P

[Szerkesztve]

(#316) up válasza up (#315) üzenetére

up
(senior tag)

Senkinek nincs véleménye? :)

(#317) up válasza up (#316) üzenetére

up
(senior tag)

szomorú :)

(#318) Intruder A 6 válasza up (#317) üzenetére

Intruder A 6
(fanatikus tag)

szia!

Szerintem nyugodtan vedd meg a Geniust mert nem fogsz benne cslódni,megéri az árát,a sub elég korrektül szól a szatelitek szépen és tisztán szólnak és ami a legfontosabb egyáltalán nem torzít max hangerőn sem.

ugyhogy szerintem azzal járnál a legjobban!

(#319) ponti_ak válasza up (#317) üzenetére

ponti_ak
(PH! addikt)

Neem, rosszul használod, a szomorú smiley az ez: :( ... :D.

Viccet félretéve, szerintem a kérdés elég nehéz, mert nem mindegy mekkora a szobád (gondolom 10-15 m2-nél nem nagyobb, mert akkorában már valahogy el lehet pakolgatni a szateliteket... :U), illetve, hogy le akarod-e bontani? :DDD

...merthogy a Genius képes lenne rá, az biztos, de a Te esetedben azt hiszem erre nincs szükség, inkább a minőségre (pl. a rendszer fizikai kodolgozottsága) kellene ''rámenni''. Ebben az Altec mindenképpen jobb.

A hangminőség más kérdés, bár szvsz abban nem lehet túl nagy különbség, bár nem hallottam még a 2.1 cuccot, de nem lehet rossz darab az sem.

Amit még érdemes szerintem meggondolni, az az, hogy KÉSŐBB nem akarod-e másra is használni a rendszert (a Genius-t - a nevéhez hűen - házimozizásra egy nagyobb szobába téve mindenképpen csak ajánlani tudom!)? :F

Remélem tudtam valamennyit segíteni a döntésben azért.. :)
üdv: ponti_ak

(#320) anjani182 válasza up (#315) üzenetére

anjani182
(őstag)

Szerintem mindenki vegyen Logitech Z-3-at, vagy ha több pénze van Z-2300-at, -amit Én is akartam de eccerüen nem lehet kapni-....szóval volt már 1-2 hangfal cuccom: Genius 5.1, Philips 2.1, Creative 2.1, Creative 5.1.....kb. ennyi, ami említésre méltó! A jó hangkárty elengedhetetlen, nekem egy Audigy2 van, ehhez társul a Logitech Z-3, messze veri az összes többi 2.1-et a piacon, ami nem THX!!! Aluminim kúposak a szatelitek, a mélynyomo jól össze van rakva, 2 kamrás, nagy hangerő mellett sem torzit, a jel-zaj aránya 92dB> , tehát majdnem THX, ugye 100dB-től.... nagyon nagyot szól, és kristálytisztán. Csak ajánlani tudom :)

Forever and ever, let's make this last forever.

(#321) sasa311

sasa311
(PH! kedvence)

Nekem egy altec-lansing atp3 van, szerintem veszett jól szól. Csak azt nem értem, hogy a kishangszóró aljába minek szereltek 2 nem is kicsit hangszórót :U

[kép]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#322) up válasza anjani182 (#320) üzenetére

up
(senior tag)

Az Altec CS21 illetve a Genius HT mellett szólna, hogy a kicsi hangfalak is fadobozosak. A Z3 cincogói gondolom nem azok, vagy igen...?

Az a gáz, hogy mindenki azt mondja: vegyek olyat, ami neki van :). Gyakorlatilag azonban nem vagyok benne biztos, hogy hallanám a markáns különbséget egy 15e-s és egy 25e-s hangfal között, legalábbis általános felhasználásnál. Nem Lajkót hallgatok egész nap, hanem csak zene (főleg mp3), film, game... :)

15k-ból milyen 2.1-eset ajánlanátok nekem?

Köszi :)

(#323) up válasza sasa311 (#321) üzenetére

up
(senior tag)

Nem értem, hogy mit nem értesz :)

(#324) up válasza ponti_ak (#319) üzenetére

up
(senior tag)

Igen, tudtál, kösz! Valóban nem kell túl nagy kakaó, legalábbis általában. Azért szeretném, ha bulik alkalmával sem szólna vérszegényen, ehhez nem tudom, mennyire elegek ezek a rendszerek :). A szoba méretébe hiába mennénk bele, ez a közeljövőben változni fog úgyis... :).

(#325) up

up
(senior tag)

mindenki szigetel :C

(#326) BobChemistry

BobChemistry
(őstag)

p380

frankó:C

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#327) ponti_ak válasza BobChemistry (#326) üzenetére

ponti_ak
(PH! addikt)

Ehemm, valami ilyesmit mondtam volna én is...
Bár a Creative p380 csak 10k, 15-ből már p580-at kapsz (...uggyanaz, mint a p380, csak 2-vel több szatelittel..)

Mondjuk a Creative cuccok csak feketében vannak (Genius szebb..), és a cincogók műanyagok... (bár szvsz ez nem olyan nagy gáz..).

Én a Creative hangereje miatt sem aggódnék, én pl. a Genius-t még a legvadabb házibuliban sem tudnám kihasználni, mert kicsontoznának a szomszédok, míg egy P380-at 8-as hangerőre tekerve már elég jó kis hangerőt kapsz szvsz, annál több nem hiszem hogy kell...

... de a Genius akkor is bármikor lenyomja ..;] (..az már más kérdés, hogyha nincs rá szükséged, akkor tényleg fölösleges... :D )

[Szerkesztve]

(#328) biboistvan

biboistvan
(kvázi-tag)

lehet amatőr a kérdés, de a 2.1-es hangfalhoz elég egy normál - alaplapra integrált nem 5.1-es - hangkártya?:F

Doma - gyerekek, a Commodore 64 alatt miért nem fut a FarCry?

(#329) Alex91 válasza biboistvan (#328) üzenetére

Alex91
(PH! nagyúr)

Eleg.

(#330) RVN

RVN
(kvázi-tag)

Nektek a p380 mélynyomója nem ad ki puffogó hangot, ahogy a levegő jön ki belőle? 3as hangerőn már lehet hallani, és egy kicsit zavar.

(#331) biboistvan válasza Alex91 (#329) üzenetére

biboistvan
(kvázi-tag)

THX

Doma - gyerekek, a Commodore 64 alatt miért nem fut a FarCry?

(#332) ponti_ak

ponti_ak
(PH! addikt)

Hmm, tegnap jártam MM-ben, és láttam, hogy a p380 14k... kicsit soknak tűnt, máshol 10 körül láttam... de nem is ezért írok, hanem mert elolvastam, amit tegnap(előtt) írtam..
Rájöttem, hogy a p380/350 és a Genius 5.1 HT teljesen más kategória:
Létezik, hogy a Creative-nak ilyen kicsi a mélynyomója? :F Kb akkora, mint a Geniusnak a front hangszórója... :U legalábbis én nagyobbra emlékeztem...
(..ezzel most nem flame-elni akarok, csak meglepődem...)

(#333) Bikeman

Bikeman
(senior tag)

Creative p380 vs. Logitech X-230.... ez az én gondom per pill...:DD

Hol lehet sok ilyen hangrendszert kipróbálni? MM-en kívül?

(#334) Deluxe00 válasza ponti_ak (#332) üzenetére

Deluxe00
(senior tag)

Audiotechnikában nem minden a méret...miért kell ezt olyan sokszor elmondani?
P380-at hallottam már élöben, az az ''ilyen kicsi'' mélynyomó nagyon nagyot tud szólni ám..:U

(#335) Bikeman válasza Bikeman (#333) üzenetére

Bikeman
(senior tag)

Na megvan a Logitefch X-230, méghozzá elég jó áron: br: 10990 pénz:Y:R:C

Ott volt mellette a p380 is, az sem szól rosszul(fél órát álltam elöttük), viszont félhangerő körül a magassugárzói elkezdenek recsegni ''mint áállat'', a mélye pedik valahogy olyan püfffögős. De aki erre vágyik ez 9990 pénz(a másik helyen).

A Logitech X-230 10990, a Creative p380 11990 az ''Égitestes'' boltban

A Logitech X-230 13990 (:Y), a Creative p380 9900 a ''Nem Hülye'' boltban

(bruttó árak)

[Szerkesztve]

(#336) Santses

Santses
(fanatikus tag)

Hali!
Tudtok nekem segíteni?
2.0 -ás hangfalat szeretnék max 6-7000 ft! Több nincs.. nem nekem lenne! 2.1 fölös mélyláda miatt.. Leginkább internethez lenne használva néha zenére & filmre... (nem tucc -t hallgat az illető hanem jazz -t)
Tiszta magasai legyenek és legyen mélye is azért.. (középtartomány) Ordítania nemkell de azért ne haljon meg egy elfogatható hangerőn! A dizájn sokat számítana.. TFT monitor mellé lenne! Előre is köszönöm aki segít!

(#337) Baboon

Baboon
(senior tag)

Szervusztok!
Gondolkodom egy logitech z-3-on vagy egy Z-2300-on.
Igaz nem egy kategória de kicsit fájna a szívem 32E-t kiadni hangcuccra, viszont ha annyira jó akkor áldozok ennyit rá.
Szóval érdekelne 1-2 ember véleménye hogy melyik cucc vajon mennyire jó és hogy vajon a pixel-be meglehet-e hallgatni. Vagy akárhol máshol Bp-en.
Előre is köszi

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön elött''

(#338) Alex91 válasza Santses (#336) üzenetére

Alex91
(PH! nagyúr)

Esetleg ez, de inkabb a nagyobb verzioja!

(#339) Baboon válasza Alex91 (#338) üzenetére

Baboon
(senior tag)

óóó ezt én is néztem de még nem hallottam.
Gondolom erre gondolsz mint nagyobb tesó:
SP-HF 2.0 1250 hangfal

Teljesítmény: RMS: 36 Watt (P.M.P.O.: 1250 Watt, aktív hangfal)
2-utas rendszer: 5 1/4”-es mélyközép és 1,85” magas
Kiváló PC audió, CD-, MP3-, VCD- és DVD lejátszókhoz vagy rádióhoz
Fekete MDF fadobozok
Be/kikapcsoló, hangerő-, hangszín szabályzó, fejhallgató csatlakozó
A gumilábak megakadályozzák a berezonálást
Méretek: 180 x 330 x 200 mm (Szé x Ma x Mé)

Nem tűnik rossznak, de megkéne hallgatni.

(#340) Alex91 válasza Baboon (#339) üzenetére

Alex91
(PH! nagyúr)

Mondjuk nem neked valaszoltam :), de a nagyobbikrol olvastam mar velemenyt. Szerintuk jol szol, de termeszetesen nincs brutalis mely. (Mondjuk eleg meretesnek tunik.) Valami 14k arat mondtak ra, ami szerintem eleg barati.

(#341) Baboon

Baboon
(senior tag)

up

(#342) Protezis válasza Baboon (#337) üzenetére

Protezis
(őstag)

Z-2200 asom van ( pontosabban most nincs nálam, gariztatni küldtem vissza)
Leírások alapján nem sokban különbözik a 2300-tól. Én ajánlom!
De van topikja: Bővebben: link
Sajnos hibásat fogtam ki. De szerintem ez csak pech.

(#343) Baboon

Baboon
(senior tag)

Mi volt a hibája?
És írhatnál kcisit bővebben arról hogy ajnálod :)

(#344) Protezis válasza Baboon (#343) üzenetére

Protezis
(őstag)

A linkelt topik utolsó hsz-ében elég részletesen írtam róla. Ennél többet nem tudok mondani. Amint kapok újat, tesztelgetem majd még.
Ja, a linkelt topikban még írok róla: #137

[Szerkesztve]

(#345) Baboon válasza Protezis (#344) üzenetére

Baboon
(senior tag)

Olvastam, köszi.

(#346) -=V3rthil=-

-=V3rthil=-
(őstag)

Hello!
Egy gyors kérdésem lenne:
ALTEC LANSING VS4121 vagy CREATIVE T3000 ?
Sorry, nem néztem át a topicot. Egy barátom vacillál a kettő között, segítsetek neki pls:)

hey-ho-let's-go

(#347) válasza -=V3rthil=- (#346) üzenetére

(PH! addikt)

Nekem VS4121-van, annak idején emellett döntöttem és nem bántam meg.

Egy hibája van: ha nem megy rajta semmi bekapcsolt állapotban kis alapzaja van. Engem nem zavar, mert mindig megy rajta valami.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#348) -=V3rthil=- válasza (#347) üzenetére

-=V3rthil=-
(őstag)

A ''nem megy rajta semmi''-t úgy kell érteni, hogy akkor is van alapzaja, amikor be van kapcsolva a gép, csak épp nem hallgatsz semmit, vagy akkor, amikor a gép nincs bekapcsolva?

hey-ho-let's-go

(#349) válasza -=V3rthil=- (#348) üzenetére

(PH! addikt)

Amikor áram alatt van de nem szól akkor van alapzaja, ha ki van kapcsolva akkor természetesen nem szól.:)
Egyébként nem zavaró, csak ha közel hajolsz hozzá.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#350) -=V3rthil=- válasza (#349) üzenetére

-=V3rthil=-
(őstag)

Ok, de én arra az esetre kérdeztem, hogy akkor van-e alapzaj, ha áram alatt van, de a gép nincs, vagy ha mind2 áram alatt van:)

hey-ho-let's-go

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.