Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz redbull86 #11304 üzenetére

    Ott van a listán az 1250x, nem tudom, hogy akkor miről beszélünk. :N

    Nem tudom miből gondolod, hogy csőlátásúak vagyunk.
    10k környékén az 1255A-nak csak a modecom tud ellenfelet állítani, azt meg nehezebb beszerezni általában, hol van, hol nincs. De meg lett említve nem egyszer.
    20k környékén nincs jobb (és hasonlóan könnyen beszerezhető) mint a 2 edifier.
    Az edifier az első, aki a relatíve olcsó kategóriában normális 2.1-et tudott (akart) letenni az asztalra. Utána már van pár alternatíva, a Swans és a Behringer formájában például. Ez helyből 5 márka 40k-ig.
    A logi hangminőségben a közelében sincs a többi gyártónak, persze, nagyon jó minőségű termékeket gyárt, de ha egyszer rosszul szólnak, akkor nem lehet őket ajánlani, ellenben a Geniussal, ahol a minőség alacsony, de jól szól, azonban a hibáit is mindig megemlítjük.

    Nálam a csőlátás és a márkafanatizmus az 1 max 2 márkát jelent.

    (#11307) x_o_n: igen, pont az az, amit általában 10k alatt ajánlani szokás. ;)

    redbull86: az 1800A megintcsak elmarad az 1255A mellett. Viszont az legalább kinéz valahogy.
    Nem vagyok bolt és nincs érdekeltségem sehol. Nekem már nincs edifierem, mert már egy ideje picit feljebb léphettem hála az anyagi helyzetemnek. :)

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák