Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz pcnet #35281 üzenetére

    Ha valaki azt a tanácsot adja egy PROhardver-es topikban, hogy Day1 teljesen normális a gyors merülés az mint kiderült közelében sincs a valóságnak. Már Day1 jól látható, hogy nagyjából mit fog bírni a telefon. Ezen a 4-5 töltési ciklus csak nagyon kis mértékben rontanak/javítanak. Ezt nem én mondom, hanem márkaszerviz, mert beszéltem vele. Erről tehát ennyit!

    "De látszik, hogy nem is használtad, csak letetted az asztalra és vártad a sült galambot."

    Pont erről beszélek! Gondolj bele, hogy mi történt amikor használni mertem... GPS on, zene on, elmentem futni nyavalyás 1.5 órát kikapcsolt kijelzővel. Cirka 40%-ot merült ez a hulladék. Értékelhetetlen ez a telefon. Elmész lefutsz egy maratont és a Strava megdöglik a cél előtt fél órával... pfff.

    "Nem tudom mit vártál, ne haragudj."

    Prémium telótól, 3000-es akksitól, LEGALÁBB annyit, mint a Sony esetében u.i. körülmények mellett. (Sony-nak csak 2300-as volt, ha végre méltóztatik lemerülni posztolok róla gyönyörű battery használatot... azt meg lehet nézni, 4 éves akksi és ezt reggelire megeszi!)

    "Megint ki kell erőszakolnom egy cserét."

    Mondom én, hogy valami nagyon nem oké ezzel a telefonnal. Az én problémámmal is tele a net.

    Igen, az egyetlen reményem már nekem is az Oreo. Azt még megvárom, aztán ha az sem segít eladom valami vak koldusnak ár alatt ezt a selejtet és veszek egy Sony telefont. Nem. Nem vagyok Sony párti, nekem az csak egy név, de az brutális amit kibírt, ez meg az 1. nap már a képemben fingik...

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák