Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    Topikgazda

    válasz Zoolee19 #36914 üzenetére

    Lehet, hogy más is tapasztalt hasonlót. 1 vélemény/tapasztalatra ne alapozz. Én amúgy is 3G/2G automatikusra állítva használom a készüléket, mert a Vodánál az én napi rutinom által bejárt helyeken (így otthon is) magasabb a 3G térerő szintje, mint a 4G -é, + minden mást kikapcsolok, mert éjjel minek legyen bekapcsolva a WiFi, mobilNET, Bluetooth, GPS, NFC (?). A készülék egyébként teljesítmény üzemmódban, WQHD -n van, nem használok semmiféle "energiatakarékos" beállítást.
    Ugyanakkor, nekem így is alacsony a térerő éjjel (4G= 0-1 -es, a 3G -é max 2-es), és az edge (amiben 20% -kal nagyobb az akku) most oreoval merül kb szintén 22:00 -tól ⇒reggel 05:40 -ig ~4-6% között. Ugyan ez 7.0 -val, ~6-9% között volt (mindig változó). Szóval, szerintem (nálam) a 8.0 -ás rendszer deep sleep -ben hatékonyabb.
    Apósoméknál fullos a térerő 0-24h -ban, és ott 7.0 -val ~2-3% -ot merült /éjjel, ~22:00 -tól ⇒reggel ~fél 9 - 09:00 -ig. De ott még az oreoval nem figyeltem (majd talán 2 hét múlva...).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák