Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Burt1793 #35278 üzenetére

    Csodát nem várok, de a NEM használattól 5-6%-ot merülni full kikapcsolva minden funkció az durva. Mondjuk tele a net ezzel a hibával a Samsung meg le sem tojja. Igen, a többségnek nincs ilyen gondja, nem merül nekik ennyire.

    Ha repülőgépesben van, mindegy van-e benne sim vagy sem, de amúgy igen, próbáltam úgy is!

    "5 colos, 3000-es aksijú telefontól"

    Az Xperia Z1C se volt gyenge hardverben... 2.26 GHz-es 4 magos CPU... igaz ott csak 4.3"@720p kijelző volt, de mióta megvan az S7, 1080p-ben használom 99%-ban, ráadásul kikapcsolt kijelzővel, semmi always on.

    Teljesen elfogadom amit írsz, hogy a mai telefonokat naponta kell tölteni, DE! Akkor kell őket naponta tölteni ha használod! Ebben az esetben az értékelhetetlen mennyiségű használat ellenére merül brutálisan. Tegnap előtt este töltöttem fel 100%-ra, most 65%-on járok, összesen 4 percet beszéltem rajta. Nulla egyéb. Nulla.

    Pont erre akarok rávilágítani, ha ez normálisnak nevezhető, akkor a Samu átveri az embereket... 3000 mAh... nevetséges. Ez kb. megfelel egy 2000 mAh-s akksi teljesítményének, ami mondjuk 1 éve állt a polcon.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák