Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Radnix

    senior tag

    Csákány! :D

    5166 kg lett a vége, meglett tehát az ezüst. :C
    Guggolásnál nagyon durván szigorúan vették, vízszint alá kellett guggolni, erre ráparáztam, lett a 115 kilóból 100. :D az első kettőt nem is fogadta el, aztán belejöttem lenyomtam még 12-t és még a végén úgy éreztem ment volna még 2 :DDD szóval itt kicsit elbaxtam :DDD (edzésen csak vízszintig szoktuk, át kellett állnom ATG-re)
    Fekvenyomás jött, 95-öt simán hoztam, álmomból felkeltve is, belenyomtam még egy 13.-at is az érzés kedvéért :DDD
    Vállból nyomás sima volt az 55x12.
    Felhúzásnál 135 be ment a 12, a magnézia az valami csodaszer, megfogtam az elején és mintha összenőtt volna a kezemmel a rúd, meglepően simának éreztem.
    Bicóval zártunk... hát nem falnak támaszkodva kellett csinálni, mindenki rángatott mint az őrült, úgyhogy bevállaltam én is 45,5-öt, valszeg én nyomtam a legszabályosabban, megdicsértek a bírák :DDD

    summa: több gyakorlatban inkább a tutibiztosra mentem, legközelebb kicsit kockáztatok :K
    A guggolásnál idén nagyon komolyan vették a vízszint alát, bicepsznél viszont szerintem sokkal szigorúbbnak kellett volna lenni.

    easter egg: a hajdani gimnáziumi igazgatóm volt az egyik bíró az egyik guggolásnál, elvileg ő volt a legelnézőbb, de nem oda kerültem :D

    venget meg nem láttam, vagy nem ismertem fel :( de láttam két punk sérós emberkét :D

    A legbrutálabb eredmény 9900 kg volt, nőknél valami 5900 körül ha jól emlékszem, de neki valszeg nagyobb a csiklója mint a farkam. :DDD

    Ami lemaradt: összességében nagyon jó móka volt, jövőre gyertek ti is, van egy évetek készülni! :K
    életemben először ettem proteinszeletet, még mindig nem értem mi kerül ezekben 500 forintba :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák