Hirdetés

Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Tamoo #34782 üzenetére

    összefoglalom, hogy az alternatív valóságban én hogyan csinálnám. (alapvetően a leangains.com)
    Igazából azért nem így csinálom, mert semmivel nem könnyebb, bár szerintem felhasználóbarátabb és könnyebben fenntartható, mint a sárga kapszulás megoldás, és szerintem a hormonális előnyök miatt jobb eredményt is hozhatna, de kitudja

    1. heti 4-5 edzés. Múltkor linkelt valaki Layne Norton edzéstervét. 2- nap nagy súlyos alapgyakik, 2-3 nap hipertrófiás edzés nagyobb volumennel.

    2. 16 óra böjt 8 óra kaja. Reggeli étkezések kilőve. Edzés vagy teljesen üresen, vagy előtte 1 órával whey vagy közvetlenül edzés előtt bcaa, edzés alatt opciónális (bár lehet ezt is kilőném ha ráérzel a fasted edzésre...

    3. edzés kora délután max 6-ig, (még jobb 5-ig) után keződik a buli :D ch ami a csövön kifér, alacsony zsír, magas fehérje

    4. nem edzés napon 0 ch (max zöldség) magas fehérje és zsír, de alacsony kalória

    5. esetleg heti egy HIIT edzés reggelente meg séta, semmi komoly kardió (sőt még aerob se)

    A parasztmegoldás: böjt mint fent, semmi kieg, edzés fasted, vagy legalább semmi ch előtte, nem edzés napokon 0 ch.... :U Ha megszaladt a hétvége akkor hosszabb böjt :D

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Aktív témák