Hirdetés

Aktív témák

  • Möhe

    addikt

    válasz azigazforest #1331 üzenetére

    Miért lenne savanyú a szőlő?Nah mindegy...

    Nekem amikor odakerültem ahová,és ez minden cégnél így volt,10 perc beszélgetés után végigmentünk a cégen (helyiségileg) és már közölték a konkrét elvárásokat és munkabeosztást.Felelősséget is raktak a vállamra,mert a saját munkámért az én tartottam a hátamat,kezdetben kicsit ,aztán egyre többet.Kezdetben is el kellett adnom,most is a kereskedelemben dolgozom és tisztábasn voltam avval amit a vevőnek el szándékozok adni.Csak a háttérmunkát tanultam meg illetve taníttatták meg velem,nahmeg a logisztikát a cégnél (beszerzés-leszállítás-rendelés)és ezek után már könyebben ment a munka ha éppen olyan kellett ami nincs kéznél,de igény van rá.Nem mondtam egyből hogy ezzel nem szolgálhatok,viszlát.De a konkrét munkám az első naptól ugyan az mint ma.

    Ha valaki avval jön,hogy gyere fektessük be a pénzedet,te mire gondolsz? Alapítsunk céget,rakjad bankba,tőzsdézzél,vegyél ingatlant,vegyél aranyat......stb? Ez így nagyon tág fogalom,ha nem közlik velem egyből hogy brókerekkel,tanácsadókkal fogunk beszélni akkor nem vagyok előbbre,és ezek jutnak eszembe.Nem bántalak,csak a konkrét közlés hiányzik.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák