Autó+mobil tesztek
-
Volkswagen ID.4 menetpróba
Nem ez lesz az év legemlékezetesebb villanyautója, legnagyobb erényei a belső méreteiből erednek, viszont mindent tud, amire egy átlagfelhasználónak szüksége lehet, és bőséges a hatótávja is.
Teszt Autó+mobil 410
-
Mercedes EQA menetpróba
24 milliós árcímkéjét ismerve nyilvánvaló lehet, hogy a csillagos márka is egy nagyon kellemes villanyautót ad, de ezúttal korántsem arról van szó, hogy nagyítóval kéne keresni a kisebb-nagyobb hibákat.
Teszt Autó+mobil 30
-
BMW iX3 menetpróba
Annyira jól faragta át meglévő modelljét villanyautóra a BMW, hogy a legfőbb kérdésünk, ami felmerül: miért nem hamarabb kezdték el ezt?
Teszt Autó+mobil 91
-
Így beszélgetnek (majd) az autók
V2X-nek hívják azt a kommunikációs megoldást, aminek segítségével az autók információt cserélnek nem csak egymással, hanem az út szélén levő berendezésekkel is. EU-s biztonsági tesztelésen jártunk.
Elemzés Autó+mobil 86
- Milyen TV-t vegyek?
- Google Pixel topik
- Gumi és felni topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- 8 millió felett jár a Clair Obscur: Expedition 33, egy év alatt ért a csúcsra
- Felégeti készpénztartalékait a Tesla
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Akkor most mekkora lesz az az akku?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Vicces képek
- További aktív témák...