Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz repvez #473 üzenetére

    egyébként hardweresen se értem, hogy hogy gondolták.
    Mert amikor a telefonnal csatlakoztatom akor azonnal csatlakozik hozzá, ha az orához akarom csatlakoztatni akkor addig nem csatlakozik, mig a telefonrol le nem csatlakoztatom ami vagy megszuntetem a BT kapcsolatot és igy az orával valo szinkronizálás is megszakad, vagy csak a párositást törlöm a fülessel, de ilyenkor ha legközelebb a telefonnal akarom használni akkor nem elég csak elövenni a füllhalgatót hanem még párositani is a telefonnal.

    Tehát miért van az orában egy olyan menu ahol ki lehet választani, hogy melyik eszköz hangját akarom a fullhallgaton hallgatni, ha nem adja át a csatlakozást egymásnak a két készülék?

    És visszafelé is ilyen fura a mukodés, mert ha az orán kiválasztom, hogy a telefonrol akarom a zenét hallgatni akkor egyik esetben ha az orához van cssatlakoztatva a fullhallgato akkor nem szol a zene a fulesben csak a telefon hangszoroján.
    Ha a telefonhoz van csatlakoztatva a fules akkor meg csak mint távvezérlöt használhatom az órát, hogy elöre hátra léptethetem a zenét ,de mást nem .

    Szóval nem igazán értem a koncepciót mögötte, hogy a gyakorlatban hogy gondolták ezt?

Új hozzászólás Aktív témák