Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz gzbotii #5834 üzenetére

    Sikerült visszavarázsolni ezen leírás alapján. A 316os verzió megy gond nélkül (a 317 nem volt hajlandó települni). Egy szépséghibája van a sztorinak, FB appból nem megy a megosztás üzenetben, mert röntön frissíteni akarja a Messenger-t, és dob is a Play áruházba. A mókolt FB appot nem raktam fel, amíg nem reszelik meg, jó lesz ez. Ja igen, itt a régi gömbfejű Chat fej van, annak a működési mechanizmusával. Nem lenne nagy bajom az újjal sem, de a működése nem az igazi (sokkal kevesebb információ látszik a régebbi üzenetekből), és jól felidegesített a beviteli mezőre rálógó billentyűzet (ami van, akinél ilyen, másoknál nem, tele van vele a Reddit és a MIUI fóruma is).

    A CPU deep sleep-re viszont jöhetne már javítás...anno valamelyik kora FB app is rossz volt, mert nem engedte alvó állapotba a készüléket (Honor 8-at fél nap alatt lemerítette, úgy, hogy elő sem vettem), azt aránylag könnyen orvosoltam (korábbi verzió felrakásával), de itt nincs downgrade...

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák