Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kukinyo

    addikt

    válasz crok #15159 üzenetére

    (I)"jól néznénk ki ha a felajánlott alapértelmezett "gyalu" lenyomná a rádiós dolgok (pl. az LTE modem, neve NOS_HLOS.bin) működéséhez használt partíciókat meg pl. a EFS partíciót : D A fact. reset nem törli a /system-et"(/I)
    Félreértettél, én ezt írtam: "Tudomásom szerint egy teljes törlés a TWRP-ből mindent legyalul."
    Ezalatt azt értettem amit minden új rom telepítése előtt megcsinálok TWRP-ben. Vagyis nem fact. reset, hanem kiválasztom amit kell. Dalvik/ART cache, cache, system, data, akár az internal storage-t is.
    Ez természetesen az általad említett partíciókhoz nem nyúl. Vagyis a telefon "alap" funkciói megmaradnak (viszont készen áll egy új rom fogadására), pl, EFS. Bár jártam már úgy pár rommal hogy törölte az IMEI számokat.

    "Én pl. azt nem értem, hogy miért van egy csomó leírásban, hogy wipedalvik+cache > ROM install > wipedalvik+cache.. semmi értelme az égvilágon."
    Persze hogy nincs értelme. Mivel ezek olyan adatokat "is" tartalmaznak amik a működéshez kellenek. Indításnál építheti fel magát újra.
    Mindenesetre kíváncsivá tettél, nem mintha nagyon értenék hozzá de azért belenézek abba a zip-be. :)

Új hozzászólás Aktív témák