Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Motyesz00

    csendes tag

    Sziasztok fórum lakók! :) Már írtam egyszer kétszer a mikrofon problémámmal , és az előlapi hangszórómmal kapcsolatban, az előlapi hangszóróm megoldódott, azzal , hogy "nagyjából" kitakarítottam , de viszont a mikrofon problémám még mindig fent áll, hogy kihangosítva tökéletes minden (hangfelvétel, és videófelvételnél is tökéletes minden), normál telefonálásnál, pedig nem hallanak engem... Na most , a "Google OK" kivan kapcsolva, Próbáltam már letölteni a Crok logout blogja által leírtakat , de már ott elakadtam , hogy nem tudom letölteni a legfrissebb unlock programot... :( Most pedig teszteltem a telefonom mikiét, a *#*#64663#*#*, ott is csak akkor érzékel (de csak akkor is egy picit), hogyha belefújok a mikrofonba, vagy teljesen telitorokból ordibálok. A kérdésem az lenne, hogy visszagaranciáztassam , vagy pedig probálkozzak még az unlock programmal. Azért is kéne visszagaranciáztatnom , mert az előlapi hangszóróm, egy nagyon picit halk , és mintha egy nagyon , de nagyon kicsikét recsegne néha, de mérfőldekkel jobb, mint a múltkori esetben... :( A telefont az eustocktől rendeltem, ez volt a 4 rendelésem, nagyon korrektek! :)
    Válaszotokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák