Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Távol álljon tőlem, hogy PS4 vs. X vitát nyissak, de muszáj vagyok kiengedni a fáradt gőzt egy kicsit, és megdicsérni az MS-t, hogy intelligens, felhasználóbarát módon oldották meg a lemezes-digitális játékok kezelését, azaz ha van egy lemezes játékod telepítve, és ugyanaz a játék bekerül digitálisan a library-dbe (megveszed, Game Pass-szal letöltöd vagy megkapod Gold játékként), akkor minden további nélkül játszhatsz a játékkal tovább, csak nem kell hozzá a lemez.
    PS4-en most úgy jártam, hogy gondoltam letöltöm az éppen ingyenesen elérhető Uncharted trilógiát, és így nem kell majd beraknom a lemezt, hogy játszani tudjak vele – de nem, ez a buta rendszer képtelen a digitális és a fizikai változatot egy kalap alatt kezelni, töröljem le a lemezest, majd töltsem le a digitálisat, hogy ne kelljen hozzá a lemez. Hát nem mondom, hogy nem b...ott fel ez az elegánsnak távolról sem nevezhető megoldás...
    Na, jól kipanaszkodtam magam.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák