Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz icemad #55897 üzenetére

    :R

    Pont nemrég beszéltem valakivel, hogy most akkor drágák-e a játékok, vagy sem? Én azt mondtam neki, hogy nemrég vettem egy játékot 12eFt-ért, ami azért több, mint egy bögre kávé ára. Viszont a játékban van játékidő-számláló, és miután végigvittem a sztorit (a multi nem érdekelt benne), megnéztem: 56 órát játszottam addig vele (több hónap alatt). Ez azt jelenti, hogy 214 Ft/óra volt annak a költsége, hogy kikapcsolódjak. Ez viszont nemhogy olcsóbb, mint a mozi, de a véletlenül említett kávénál is kevesebbe kerül! :K

    Ezt csak azért írom le, mert a nem jó befektetés bizony gyakran bizonyul jónak, és most ez valahogy kikívánkozott belőlem! :DDD

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

  • x360elite

    őstag

    válasz icemad #55897 üzenetére

    "X360elite: én műszaki cuccot nagyon ritkán adok el, engem ez nem érint. Pár év múlva semmit nem fog érni, de 360 sem. Ez ilyen, nem jó befektetés,de melyik műszaki eszköz az? All Digitalhoz jár pl Sea of Thieves és Minecraft. Mindkettő remek játék gyerekeknek, főleg a Minecraft."
    Pont fordítva értelmezted, mint ahogy írtam. Magánál a gépnél nem a befektetés a lényeg, hanem az, hogy ha meg tudsz menteni akár csak 10.000.- forintot, akkor miért dobnád ki az ablakon.?.?. Bár azt, hogy egy 360 mennyit fog érni a jövőben, nem igazán lehet előre jelezni, de egy all digital konzol ára biztosan lecsökken nullára, míg egy meghajtós gépnek mindig lesz értéke. A "befektetés" rész inkább a játékokra vonatkozik, az pedig nem is lehet kérdés, hogy a lemez, vagy a store-ból vásárolt bír valódi értékkel. Kapásból 30db olyan 360 játékot tudok, amit ha eladnék, akkor egy az egyben mindegyikért megkapnám a legújabb one-os játékot az összes dlc-vel, pedig anno 4-6000-ért vettem őket. Nem mellesleg az első nagyobb one vásárlásom 100%-ban ingyen volt, pedig csak egy sza*os Sega megadrive gépet adtam el (ami felett már régen eljárt az a bizonyos pár év) 23db játékkal és pár kiegészítővel.

    Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Új hozzászólás Aktív témák