Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    válasz Wolverine #39816 üzenetére

    Pontosan. Mikor mi kezdtük bwl-t, az első bosshoz egy másik guildből jött valaki ventrire elmondani, hogy ők hogy csinálják, de több bossnál is így ment a taktikák találgatása. Nem voltak részletes leírások, wowwikis/wowpedia-s boss taktikák és ha mégis találtál, sokszor képek nélkül, csak szöveges volt.
    Nem voltak olyan addonok, amik automatizálták a folyamatokat, nem volt raid warning, semmilyen figyelmeztetés, nem volt látható a threat sem.
    Arról nem is beszélve, hogy milyen intenzív felkészülést igényelt egy hc raid akkoriban. Aki nem raidelt vanillában, az el se tudja ezt képzelni, milyen volt napi 4-5 órát farmolni pénzt és alapanyagokat a flaskokhoz, a resist gearhez és egyéb self-buffokhoz.. Ma ezt az időt már fordíthatják a raiderek a boss try-okra.

    Én bc t4 óta nem raideltem, csak most az LFR-ben, viszont a zsír új contentben minden bossról tudtam, hogy miket csinál, hogy zajlik a harc, mire kell figyelni, honnan kell kiszaladni, mikor kell nagy dps, mikor nem, stb..

Új hozzászólás Aktív témák