Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz Cathfaern #37610 üzenetére

    Így már tiszta a kép, le is vettek az actionbarról. Egyrészt ezért is lett jobb a dps-em (másrészt a legutóbbi hc óta cseréltem két itemet...), hála a CS nagyobb dmg-ének és annak, hogy szinte kizárt, hogy leessen a Serpent String mobról (míg korábban gyakran előfordult).

    Ha már dps, kicsit muszáj panaszkodnom. A mainem mindig is shadow volt, nem olyan rég kezdtem el healelni vele, most már szinte csak arra használom. Ennek ellenére nagyon úgy tűnik, hogy sosem sikerült igazán megtanulnom vele játszani, mert a 338-as ilvl-ű hunterrel is több dps-t tudok összekukázni, mint azzal. Na jó, majdnem, sajnos tényleg rég játszottam shadowként, talán csak BH-ban voltam mostanában, rég láttam recount adatot. A random insta buffal 11K fölött lőttem single targeten a hunterrel, míg emlékeim szerint 13K-t sikerült csak összeügyeskedni BH-ban a pappal. HC-król nem is beszélve, 10-11K tudtam tartani csak. Azt már meg sem említem, hogy a frost DK-mal jóval nagyobb a dps-em, mint a pappal. Gear nem lehet az oka, az előbbi 355, utóbbi 354 ilvl equipped.
    Ha van esetleg köztetek raidelő spriest, és segítene egy kicsit, hálás lennék.

Új hozzászólás Aktív témák