Hirdetés

Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz virkir #25567 üzenetére

    Hallod konkrétan mást se csináltam csak mentem előre és belelőttem abba akit megláttam... Nem tudom neked mennyi kedved lenne normálisan játszani amikor egész nap csak veszítesz folyamatosan... Nem elég, hogy a csatáim kevesebb, mint 10%-át nyertem meg a mai nap folyamán, még xp-t és creditet se kapok semmire... Minek van, akkor prémiumom... Van olyan tankom amin már 30%ot esett a győzelem/vereség statisztika...
    Bazira nem érdekel már a találati arány, mert soha nem vagyok top tank már és mindig kikapunk.... Nagyon érdekes, hogy például Panther-el ma semmit nem tudtam sebezni, alig volt átütése az L/100-nak. Jag PZ IV lövései eltűntek az éterben... Nem tudom mi van ezzel a játékkal ,de a következő pár napban csak este 23h után jövök fel játszani, akkor talán kevesebb lesz ez a csökkent értelmű, aki 7vs3-ból képes úgy elbukni a mecset, hogy mind a 3 ellenséges tank arty...

    A másik meg KV-3 is egy nagy semmi a mai nap folyamán... 122mm-es löveget dobtam a kukába miután század meccseken mindenről pattantam... Ráraktam a 100-ast.. erre az is pattan az M4 oldaláról és a Grille-ről! Inkább számold ki nekem létszíves, hogy hogyan kaphattam ilyen kevés XP-t egy ilyen medal mellett...

    (#25568) diegho: 107dmg... Ne mondja már nekem senki, hogy ez a normális xp...

    Most míg megírtam ezt a kommentet lement egy meccs. KV-val álltam kezdőn meg se mozdultam, mert itt írogattam erre:

    Victory!
    Battle: Malinovka 2012. január 1. 19:51:37
    Vehicle: KV
    Experience received: 237
    Credits received: 6 435

    Szóval ki szerint normális az, hogy T-34el annyi xp-t kaptam, mikor KV-val meg meg sem mozdultam egész csata alatt? :F

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák