Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    Ti jelenleg top játékosok hogy csináltátok mikor kezdtétek, egyáltalán nem érdekelt benneteket a stat bármely része vagy mire ügyeltetek?

    Aki követ tudja hogy új fiókot kezdtem mert a kb 1800 csatás kb 300 wn8-al rendelkező nem tetszett.
    Új fiók első napjaiban 520 vn8 körül nyitott aztán mélyrepülés 310-re és egy hónap múlva kb vissza tornáztam 602-re míg a múlt hónapban vissza kerültem 513-ra.

    Azért kérdem mert pl ma volt egy kis időm és magamhoz képest mentem két jó kört.
    Lehet, sőt biztos hogy nem sokat nyom a latba ez a két csata de nekem jobb érzés ha legalább a napi tábla jól néz ki.

    Ilyentájt, hajnalban amikor lenne több időm játszani már látom a szemem előtt hogy simán mínuszba teszem szerver váltásig. Tapasztalat, nem csak para. :)
    Tudom hogy a wn8 nem minden ahogy már mondtátok de kíváncsi vagyok ti akkoriban hogy ültetek le játszani.

    Persze a k.cs.g játék, mert nincsenek rá szebb szavak megint hozta a formát.
    Ha pl el akarok valamit érni (tank fejlesztés, kredit) , tuti hogy sz..at de ha átmegyek a másik fiókomba hogy pl a vga tuningot teszteljem, biztos hogy nem 300-400 wn8-as kört megyek.
    Reggeli három kör egyike mert a régi fiókban csak minimális hiányzott a 6. érzékhez ami nekem még egyik parancsnokomnak sem volt és szerettem volna tudni hogy milyen is ha már van neki.

    Replay

Új hozzászólás Aktív témák