Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz notika77 #170872 üzenetére

    Köszi!

    Rájöttem a kulcslépésre Fjordson, ha az északi oldalról kezdünk. :D Ugye ezt minden streamer unicum játékos elmondta, hogy északról nincs esély normális játék esetén. Ez kb. így van, de sokat lehet tenni azért, hogy kicsit javuljon ez. Minél gyorsabb tankkal azonnal F3-F4-ben levő kiszögellésbe kell menni, hogy a hegyre felfutó lightba egyrészt bele tudjunk lőni, másrészt és ez a fontosabb a lassabb med, esetleg heavy tankokat megállítsuk ezen szándékukban.
    Most Progettoval mentem ide, egyrészt kapott egyet a light, másrészt két medet megállítottam, mert nem mertek elindulni, nehogy kapjanak. Biztos van persze, aki nem félne egy-két lövéstől a kulcspozíció elfoglalásáért, de ki tudja, lehet úgy vannak vele, hogy ha véletlenül egy Grille is odaért már és kapja a spotot, akkor nekik végük és inkább nem mennek fel, amivel sokat tehetünk az északi oldal sikeréért, mert így nem lesz kereszttűzben a fönti TD alakulatunk.
    Mindig lassú tankok indulnak el lefelé így nem érnek oda F3-ba, mikorra mennek fel a hegyre a medek, ezért szerintem jó lépés gyors tankkal elfoglalni ezt a pozíciót. Amúgy is jó ez, mert arty engem itt még sosem lőtt meg és védi az alsó lemezt is az itt levő kavicsdomb.

Új hozzászólás Aktív témák