Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz FoxiestFox #14437 üzenetére

    Mint olivera88 is írta, olyan raktár féle hely ahonnan el is adhatod az éppen nem használt vagy már felesleges felszereléseket vagymodulokat. A wotban van bolt és depo is, mivel elég sokat használtam innen mindkettőt hiányolom. A wotban azt csináltam, hogy ha el akartam adni egy tankot akkor minden kifejlesztett cuccot levettem róla és stock állapotban adtam el. Ott voltak olyan fejlesztések amik tankonként egyediek voltak, a lánc és a torony és a többi az ágyú, a rádió és a motor lehet, hogy felhasználható volt másik tankon is és így kreditet lehetett spórolni plusz xp-t is mivel ha az egyik tankon kifejlesztetted akkor azt az összes többi tankon is fel lett oldva. Nem tudom tudsz-e róla, de jelenleg a wowsban ha eladsz egy hajót akkor az összes modult eladja automatikusan féláron még akkor is ha te nem szeretnéd mert mondjuk később vissza akarod vásárolni a hajót csak most kredithiány miatt adod el így plusz kreditedbe fog kerülni ha visszaveszed és nem te döntheted el mit mikor adsz el. Általában nincs rá szükség de néha nagyon jól jönne mint a bolt is ahol lehetne venni akciós felszereléseket és fogyóeszközöket mint a wotban ahol felszerelés akcióban be lehet vásárolni az olyan felszerelésekből is amihez még nincs tankod de tudod, hogy nemsokára ki lesz fejlesztve és így olcsóbban fel tudod szerelni amikor megveszed és annyit vehetsz a felszerelésekből amennyit akarsz vagy amennyire kredited van míg itt a wowsban csak a meglévő hajóidra vehetsz felszerelést.

    Chabe89: Akkor biztos valamit félreolvastam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák