Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCrocy

    csendes tag

    Sziasztok, van egy Edimax EW-7318USg WiFi adapterem, és hozzá egy SMC ruter (SMCWBR-14-G2) a WiFi adapter egy 4,5 méteres usb kábelen van elhelyezve (próbáltam rövidebbel is ugyanaz az eredmény) a gépemen statikus IP van megadva. A ruteren be van kapcsolva a kiterjesztett adás funkció, igy jobb a vétel. (ha kivan kapcsolva a kiterjesztett adás funkció ugyanaz az eredmény) Az adapterem random időpontokban megmakacsolja magát és leáll. Próbáltam friss driverrel régivel, mindegyik rosz, próbáltam xp vel win 7-tel ubuntuval, de az eredmény ugyanaz, eddig talán win 7 alatt a legjobb, ide nemraktam föl a driverét, hanem amit automatikusan fölrakott az maradt fönn, szoftwer sincs fönn, de néha igy is, naponta kb 3 - 4 leáll a net, sőt kiirja hogy az USB eszköz gyorsabb müködésre is képes lenne ha USB2 öbe lenne duga (persze most is abba van) Mi lehet a probléma? Az lehet hogy az USB2 kontrollerem a rossz? vagy ezt mivel lehetne kideríteni?

    Szerk: Az adásnak ki kell jönnie a házfalon, de amugy talán 10 méterre vagyok az adótól. Családi ház igy a falak elég vaskosak, de nemhinném hogy ez okozza hiszen egyépként a speedtest.net szerint 11 megabitel jön le, és kettővel -hárommal föl!

    [ Szerkesztve ]

    By: Nyerges"MaCrocy"Gábor

Új hozzászólás Aktív témák