Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    Sziasztok!
    Van egy Unifi access pointom és a wifi térerő ereje ingadozik. Újraindítás után néha jobb, de bizton emlékszem, hogy egy éve sokkal jobb volt a lakásban a lefedettség. Ráadásul újabban egy eszköz teljesen le tudja ölni a wifi-t ha megy letöltés, ez se volt régebben. Nincs interferencia. Családi ház, ez az egyetlen wifi, szomszédok messze.
    Most két éves. Kicsit megingott a hitem a márkában, majd' 50e volt mikor vettem, egy jó ap-t akartam ami nem szarik be egy-két év után ahogy az összes tp-link cucc tette nálam eddig.
    Most pont abban a fázisban van, hogy érzem, hogy baja van, de kvázi még működik. Innentől ez szerintem lejtmenet és csak tépem majd a hajam és idegeskedek miatta.

    Milyen AP-t vegyek ami kiszolgál legalább 4 évig? Komolyan mondom pénz nem számít, nekem a lelki nyugalom és a térerő megér bármit :D
    Kizárt márkák nálam a tp-link és ez után a unifi. Cisco cuccokból is volt már szarom, de AP-m még soha nem volt tőlük.
    Valami pro-consumer cucc kellene.
    AC, PoE, falra szerelhető kivitel kell.

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák